ro
 
Sâmbătă, 24. Octombrie 2020.

Declarații de avere și interese - Primărie


Numele şi prenumele Departamentul Funcţia Declaraţia de avere Declaraţia de interese
Albert Attila Comp. de dezvoltare, investiții Consilier 2011 2012 2013 2014 - 2011 2012 2013 2014 -
Albert Réka Biroul administrație locală Consilier 2011 2012 2013 -2017 2018 2019 2020 2011 2012 2013 -2017 /2018 2019 2020
András Toma SGDP Șef formație 2010 2011 2012 2013 - 2010 2011 2012 2013 -
Antal Delin-Ionela Comp. proiecte, programe Consilier 2019/2019* 2020 2019 2019*/2020
Andrei-Bucșa Lăcrămioara Biroul juridic Consilier juridic debutant 2014 2015 2016 - 2014 2015 2016 -
Bagoly Melinda Comp. de autoritate tutelară Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 /2018/2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Bajka Ildikó Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Consilier 2014 2014* 2014** 2015 2016/ 2017 2018 - 2014 2014* 2014** 2015 2016/2017 2018 -
Bajna F. Ika-Zsuzsanna Biroul juridic Consilier 2015 - 2015 -
Bajzát Éva-Ildikó Comp. de emitere a autorizațiilor de desființare Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 2018 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 -
Balázsi-Bardocz Csaba Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Consilier 2013 2014 - 2013 2014 -
Bálint Tünde Biroul administrație locală Consilier 2010 2011 -2014 -2016/ 2017 2018 2019/2020 2010 2011 -2014 -2016/2017 2018 2019/2020
Baki Éva Biroul de proiecte Șef birou 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2016* - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2016* -
Baksai Edit Comp. juridic Consilier juridic 2012 2013 2014 - 2012 2013 2014 -
Bálint Réka Comp. de achiziții publice Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 2018/2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Balog Otto Serviciul de urmărire, încasare, evidență financiar-fiscală Șef serviciu 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Balogh Mária Magdolna Biroul administrație locală Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 - 2010 2011 2012/2013 2014 2015 2016/2017 -
Balogh Zoltán Comp. de evidență și evaluare a patrimoniului Referent 2010 2011 - 2010 2011 -
Bánfalvi Magda Biroul de constatare, impunere, control - pers. fizice Consilier 2010 2011 2012 - 2010 2011 2012 -
Balla Zsuzsanna Serviciul comunitar de evidență a persoanelor Consilier 2014 - 2014 -
Barabás Dorottya-Adrien Biroul juridic Consilier juridic 2019/2020 2019/2020
Bartha István-Jenő Biroul de Evidență și Evaluare a Patrimoniului Consilier 2019 2020 2019/2020
Beke Andrea (Beke,Barabás) Biroul de constatare, impunere, control - pers. fizice Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Barabás Ernő Direcția de sport și agrement Șef formație 2014 2015 - 2014 2015 -
Barbócz Zsuzsanna Comp. de autoritate tutelară Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 2018 2019 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 -
Bardócz Otilia SGDP Șef formație 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 2018/2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Bartalis Fruzsina Comp. juridic Consilier juridic 2016/ 2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019 2020 -
Bartha Sándor Comp.Regim Evidență Referent 2014 2015 2016 2016* - 2014 2015 2016 2016* -
Beder Mária Ildikó Biroul contabilitate Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 -
Bejan Carmil Comp. de emitere a autorizațiilor de desființare Consilier 2014 - 2014 -
Bențe Irénke Biroul administrație locală Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 -
Berde Réka-Zsuzsanna Comp. juridic Consilier juridic 2014 - 2014 -
Bíró Endre-Adolf Direcția de sport și agrement - Baza sportivă Șef secție 2010 2011 2012 2013 2014 2015 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 -
Biró László Direcția de gospodărire comunală Director executiv 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Birtalan Erzsébet-Csilla Instituția arhitectului șef Arhitect-şef 2010/2011 2012 2013 2014 2015 2016/ 2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Bitai Francisc SGDP Șef formație 2010 2011 2012 2013 2014 - 2010 2011 2012 2013 2014 -
Bitai Judit Comp. tehnologia informației și administrarea bazei de date Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Bitai Zsolt Ferenc SGDP Șef formație 2015 2016/2017 - 2015 2016/2017 -
Blága Aba SGDP Director adjunct 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019/2020
Bodor Enikő Comp. de autoritate tutelară Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Bodosi Edit Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 -
Bogdán Magdolna Biroul de constatare, impunere, control - pers. fizice Consilier 2013 - 2013 -
Bokor Erzsébet Comp. de urmărire, încasare, evidență Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Boldizsár Katalin Serviciul buget și administrativ Consilier 2014 2015 2016/2017 2018 - 2014 2015 2016/2017 2018 -
Borcsa Ferenc Serviciul comunitar de evidență a persoanelor Șef serviciu 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 - 2019/2020 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -2019//2020
Borsos Monika Comp. de achiziții publice Consilier 2018/2019 2020 2018 2019 2020
Budai Márta Comp. de urmărire, încasare, evidență Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015/2016/2017 2018 2019 2020 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 -
Buja C. Béla Gergely Comp. proiecte, programe Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Cazac Elena Comp.Regim Evidență Referent 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019 2020
Caruz Cristina-Alina Comp. de Informare urbanistică a publicului Referent de specialitate 2018 2019 2020 2018 2019 2020
Ciulei Ioan Direcția Gospodă. Comunală Consilier 2017 2018 2019 2020 2017 2018 2019 2020
Cojocaru Katalin Comp. Relații cu Publicul, Informații, Registratură Referent 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Comșa Mirela-Maria Comp.Ghișeu Unic Referent 2019 2020 2019 2020
Csavar Edit SGDP Șef formație 2012 2013 2014 2015 2016/2017 - 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -
Czimbalmos Kozma Csaba   Administrator public 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Deák Emőke Comp. registru agricol Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Deák Iringó Comp. registru agricol Consilier 2017 2018 2019 2020 2017 2018 2019 2020
Demeter Irén Comp. de autoritate tutelară Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013/2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Dézsi Emőke-Zelma Biroul de constatare, impunere, control - pers. fizice Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Dobrița Etelka-Hainal Biroul de Evidență și Evaluare a Patrimoniului Referent 2019 2020 2019 2020
Domokos Szidonia Comp.Regim Evidență Consilier 2016/ 2017 2018 2019 - 2016/2017 2018 2019 -
Éltes István Comp. de Urmărire a Asigurării Obligatoriu a Locuințelor Referent 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019 2020
Fábián Edina Biroul Administrație Locală Consilier 2016 - 2016 -
Farkas Francisc SGDP Șef formație 2010 2011 2012 2013 2014 - 2010 2011 2012 2013 2014 -
Fazakas Gábor Comp. de urmărire, încasare, evidență Referent de specialitate 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -
Fazakas Ghizela Comp. de Stare Civilă Referent 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Fazakas Iosif Biroul Locativ și Ocuparea domeniului public Consilier 2019/2020 2019/2020
Fábián (Vaszi) Enikő-Katalin Comp.de evidenţa şi evaluarea patrimoniu Consilier 2010 2011 2012//2017 2018 2019 2020 - 2010 2011 2012 2017 2018 2019 2020 -
Fehérvári Tibor Comp.Regim Evidență Consilier 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Fejer Zsolt Biroul de Evidență și Evaluare a Patrimoniului Consilier 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Fekete Attila Comp. pentru autorizarea activităților de transport public local Consilier 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019 2020
Fekete Frigyes-László Serviciul de urmărire, încasare, evidență financiar-fiscală Consilier 2010 2011 2012 2013 -2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 -2017 2018 2019 2020
Fekete Márta Réna Comp.de Stare Civilă Consilier juridic 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Ferenczi István Serviciul buget și administrativ Consilier 2017 2018 2019/2020 2017 2018 2019 2020
Finna Cornelia Biroul administrație locală Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Főcze Attila Comp.Constatare, Impunere, Control-persoane fizice Consilier 2015 2016 2016* - 2015 2016 2016* -
Fülöp-Fuer M. Zelinda Biroul administrație locală Șef-birou 2010 2011 2012 2013 2014 2014* 2015 2016 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 -
Garai Iuliu Comp. Audit Public Intern Auditor intern /2015 2016 - /2015 2016 -
Gáll Sándor Direcția Gospodă. Comunală Referent 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Kántor-Gecse Ágnes Biroul Juridic Consilier juridic 2016/2017 2018 2019/2020 2016/2017 2018 2019 2020
Bogyó(Gergely) Magdolna Comp.Regim Evidență Consilier 2014 /2015 2016/2017 2018 2019/2020 2014 /2015 2016/2017 2018 2019 2020
Gergely Edit Comp. de dezvoltare, investiții Consilier 2019 2020 2019 2020
Gergely Sándor Comp. pentru autorizarea activităților de transport public local Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Gergely Tas Comp. de emitere a autorizațiilor de desființare Consilier 2017 2018 2019 - 2017 2018 2019 -
Grigorescu Gabriela Comp. de dezvoltare, investiții Consilier 2017 2018 2019/2020 2017 2018 2019 2020
Györbíró Adél-Andrea Comp. de Control și Inspecție Fiscală Referent 2016/2017 2018 2019/2020 2016/2017 2018 2019 2020
Györbíró István Comp. păduri, pășuni Referent de specialitate 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Györfi László Comp. de dezvoltare, investiții Referent de specialitate 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Halász János Biroul de constatare, impunere, control - pers. juridice Consilier 2014 2015 - 2014 2015 -
Hegyi Klára Biroul contabilitate Consilier 2014 2015 2016 - 2020 2020* 2014 2015 2016 - 2020 2020*
Hengán Hajnal Direcția patrimoniu Director 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Horvát Emese Éva Mária Comp. pentru autorizarea activităților de transport public local Referent de specialitate 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2016* - 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2016* -
Ilyés Adél Comp. Avizări şi Emitere a Certificatelor de Urbanism Consilier 2019 2020 2019 2020
Imreh Ildikó Comp.Resurse Umane Consilier 2017 2018 2019 - 2017 2018 2019 -
Imreh Ildikó-Mária Comp. de Stare Civilă Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Imre Róbert-Szabolcs Comp. de dezvoltare, investiții Consilier 2014 - 2014 -
Incze G. Paraschiva Comp. Constatare, Impunere, Control - persoane juridice Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Jordáki Adél Comp. financiar operativ Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020
Józsa Emese Direcția de Finanțe Publice Municipale Director executiv 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 -
Kádár Gizella Comp. de autoritate tutelară Referent 2010 2011 2012/2013 2014 2015 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 -
Kató J. Hilda Comp.de evidenţa şi evaluarea patrimoniu Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2016* - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2016* -
Kelemen Ágotha-Gyopár Biroul juridic Consilier juridic 2018 2018* - 2018/2018* -
Kerekes Ferenc Comp. registrul agricol Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2015* - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2015*/-
Kertész Éva Comp. pentru autorizarea activităților economice Referent de specialitate 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/ 2019* - 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2019* -
Kis Anca Biroul Locativ și Ocuparea domeniului public Consilier 2019/2019* 2020 2019/2019*/2020
Kiss Ildikó Biroul Administrație Locală Consilier 2016/2017 2018 2019/2020 2016/2017 2018 2019/2020
Kis Kinga SGDP Şef formaţie 2010 2011 2012 2013 - 2010 2011 2012 2013 -
Kiss Orsolya Comp. de achiziții publice Consilier 2017 2018 2019 - 2017 2018 2019 -
Kiss Terézia Comp. de emitere a autorizațiilor de desființare Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2016-2 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2016-2 -
Kiss Tünde Comp. de relații cu publicul,informații, registratură Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Klozer Edit-Rita Comp. de relații cu publicul,informații, registratură Consilier 2010 2011 2014 - 2010 2011 2014 -
Knop Ildikó Biroul Imagine, Organizare Evenimente Culturale, Tourinfo Consilier 2011 2012 2013 2014 -2015 2016 - 2011 2012 2013 2014 -2015 2016 -
Kocsoládé Ildikó Biroul de constatare, impunere, control - pers. juridice Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -
Köllő Ildikó Biroul pentru monitorizarea SC și servicii comunitare de utilități publice/ Comp.Constatare, Impunere, Control-persoane juridice Șef birou/ Consilier 2016/2017 2018 2018* 2019/ 2020 2016/2017 2018 2018* 2019/2020
Kolumbán Levente Biroul Administrație Locală Consilier 2017 2018 2019/2020 2017 2018 2019/2020
Kondor Z. Anna Mária Serviciul de urmărire, încasare, evidență financiar-fiscală Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Kónya Erika Serviciul Contabilitate Consilier 2018/2019 2018 2019 -
Kovács Andrea Tünde Biroul contabilitate Șef birou 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Kovács Kincső Biroul juridic Consilier juridic 2019 2019* - 2019/2019-2 -
Köpe Éva Biroul Administrație Locală Referent 2017 2018 2019/2020 2017 2018 2019/2020
Kulcsár Tünde Ildikó   Secretar municipiu 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Kurtuly Elena Comp.Constatare, Impunere, Control-persoane fizice Consilier 2016/2017 2018 2019/2020 2016/2017 2018 2019/2020
László Csaba Tibor Comp. de administrare a domeniului public Referent de specialitate 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
László A. Levente Comp. de protecție civilă, sănătate și securitate în muncă, informații clasificate Inspector 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017/ 2017-2 -2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017/ 2017-2 - 2019/2020
Lemhényi Zsuzsanna Biroul contabilitate Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Lőcsei Zsuzsánna Comp. de autoritate tutelară Consilier 2020 2020
Lukács Carol Serviciul Buget şi Administrativ Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 -
Lukáts Mária Veronika Serviciul constatare, impunere, control Șef serviciu 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017/2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -2019/2020
Macovei Otilia-Petruta Biroul juridic Consilier Juridic 2017 2018 2019/2020 2017 2018 2019/2020
Madár Franciska Serviciul Buget şi Administrativ Consilier 2016/2017 2018 2019/2020 2016/2017 2018 2019/2020
Majos Aranka Comp. Constatare, Impunere, Control - persoane fizice Referent 2010/ 2011 2012/2013 2014 2015 2016/2017 - 2010 2011 2012 2013 2014//2015 2016/2017 -
Marton Lichtfusz Katalin Biroul Imagine, Organizare Evenimente, Tourinfo Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Márkodi Ernest Biroul de constatare, impunere, control - pers. juridice Consilier 2010 2011 2012 2013 - 2010 2011 2012 2013 -
Máté Ilona Comp. buget şi administrativ Referent 2011 2012 - 2011 2012 -
Mátéh Emese Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Referent 2010 2011 2012 - 2010 2011 2012 -
Mátyus Mária SGDP Șef formație /2015 2016/2017 2018 2019/2020 /2015 2016/2017 2018 2019/2020
Mihály Judit Comp. de audit intern Auditor 2010 2011 2012 2013 2014 - 2010 2011 2012 2013 2014 -
Mihály Mónika Comp. Resurse Umane Referent de specialitate 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Miklós Árpád Comp. de urmărire, încasare, evidență Consilier 2018 2018-2 - 2018 2018-2 -
Miklós Zoltán SGDP Director adjunct 2010 2011 2012 2013 2014 2015 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 -
Milik Vasilica Comp.Regim Evidență Consilier 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2014/ 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Molnár A. Izabella Comp.Dezvoltare, Investiții Consilier 2015 - 2015 -
Molnár Edit Biroul de constatare, impunere, control - pers. fizice Referent 2010 2011 2012 2013 -2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 -2015 2016/2017 2018 2019/2020
Molnár Irma-Mária Compartimentul juridic Consilier juridic 2016/2017 2018 2019/2020 - 2016/2017 2018 2019 2020 -
Molnár Károly Biroul de constatare, impunere, control - pers. fizice Referent 2010 2011 2012 - 2010 2011 2012 -
Molnár Katalin Biroul juridic (Consilier juridic) Șef birou 2010 2011 2012 -2018/ 2019/2020 2010 2011 2012 -2018/2019/2020
Morar Edith Biroul juridic Șef-birou 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Nagy Genovéva Beatrice Biroul contabilitate Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Nagy Ibolya-Erika Comp. de urmărire, încasare, evidență Referent 2016/2017 2018 2019/2020 2016/2017 2018 2019/2020
Nagy Márta Comp. de resurse umane Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Nagy Timea Comp.Regim Evidență Consilier 2020 2020
Nagy Zoltán Secția Baza de agrement Șugaș Băi Șef secție 2010 2011 2012 2013 2013* 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2013* 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Nagy Zoltán Comp. pentru învățământ și cultură Consilier 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2014 2015/2016/2017 2018 2019/2020
Nedelcu J. Márta Comp. de urmărire, încasare, evidență Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/ 2020 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 -
Nicușan G. Viorica Comp. Dezvoltare, Investiții Consilier 2015 2016/2017 2018 2019 - 2015 2016/2017 2018 2019 -
Ördög Klára Comp. de relații cu asociațiile de proprietari Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 -
Ördög Melinda DFPM - Sfântu Gheorghe Consilier juridic 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Simon (Pakucs) Enikő-Éva Biroul de constatare, impunere, control - pers. fizice Consilier 2010 2011 2012 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2016/2017 2018 2019/2020
Pál-Nemes Erzsébet Comp. proiecte, programe Consilier 2019 2019* 2020 2019 2019*/2020
Palkó Emese Comp. de urmărire a asigurărilor obligatorii a locuințelor Referent 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Palkó István Zsolt Biroul Comunicare, Organizare Evenimente Culturale, Tourinfo Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 - 2010 2011 2012 2013 2014 -
Pál Emese Comp.de evidenţa şi evaluarea patrimoniu Consilier 2016/2017 2018 2019/2020 2016/2017 2018 2019/2020
Pál M. Szabolcs Mihály Comp. proiecte, programe Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Neamtu (Pană) Ruxandra-Gabriela Biroul juridic Consilier juridic 2018 2019 2020 2018/2019/2020
Pap Mariana Comp. pentru autorizarea actiităților economice Referent de specialitate 2010 2011 2012 2013 2014 - 2010 2011 2012 2013 2014 -
Pap Zita Comp.Regim Evidență Consilier 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Papp Csongor Secția Fotovoltaic Șef secție 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019/2020
Patakfalvi-Czirják Ida-Mária Comp. pășuni, păduri Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 - 2010 2011 2012 2013 2014 -
Pataki Zsuzsa Comp. buget şi administrativ Consilier 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Petrea Júlia Comp. de relații cu publicul,informații, registratură Referent 2011 2012 2013 2014 2015 2016 - 2011 2012 2013 2014 2015 2016 -
Petrescu Daniel-Jean Comp. de urmărire, încasare, evidență Consilier 2018 /2019 2020 2018/2019/2020
Pohl Enikő Serviciul Contabilitate Consilier 2016/2017/ 2018 - 2016/2017/2018 -
Prázsmáry Julia Comp. Constatare, Impunere, Control-persoane juridice Consilier 2016/2017 2018 2019 2020 2016 2016*/2017 2018 2019/2020
Preiss Tivadar Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Referent de specialitate 2015 2016/2017 - 2015 2016/2017 -
Rákosi Ildikó Compartimentul de informare și consultare urbanistică a publicului Referent de specialitate 2016/2017 2018 2019 - 2016/2017 2018 2019 -
Rákossy Ildikó Comp. de relații cu publicul,informații, registratură Referent 2010 2011 2012 2013 2014 - 2010 2011 2012 2013 2014 -
Rápolti Katalin Comp.Audit Intern Auditor 2019 2019* 2020 2019/2019*/2020
Richter Katalin-Ildikó Comp. financiar operativ Consilier 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017/2018 2019/2020
Sacară Laura-Cristina Comp. de relații cu publicul,informații, registratură Referent 2019/2020 2019/2020
Sándor József Comp. de achiziții publice Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Sándor Judith Comp. de emitere a autorizațiilor/desființare Referent de specialitate 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Sándor Kinga Biroul administrație locală Referent de specialitate 2017 2018 2019 2020 2017 2018 2019/2020
Simon Ildikó Biroul administrație locală Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -2019/2020
Simon Sára Serviciul comunitar de evidență a persoanelor Referent 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 - 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 -
Sinka Edit Serviciul contabilitate Referent 2018//2019* 2020 2018/2019/2019*/2020
Stefan Mária Ildikó Comp. de relații cu publicul,informații, registratură Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 -
Sütő Csilla-Éva Comp. de urmărire, încasare, evidență Referent 2018/2019 2020 2018/2019/2020
Szabaday Adrienne Biroul pentru monitorizarea serviciilor comunitare de utilități publice Consilier 2019 2020 2019/2020
Szabó Kinga Biroul pentru monitorizarea serviciilor comunitare de utilități publice Consilier 2019 2020 2019/2020
Szabó Edit Comp. de urmărire, încasare, evidență Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Szabó Ildikó Comp. financiar operativ Consilier 2018 2019 2020 2018/2019/2020
Szabó Zsolt Comp. buget și administrativ Șef serviciu 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Szakács József Mózes Comp. pentru monitorizarea serviciilor comunitare de utilități publice Referent 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Szatmári Marcela Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Consilier 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019/2020
Szántó M. Viola Comp. de urmărire, încasare, evidență Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Száraz György Directia pentru monitorizarea SC și servicii comunitare de utilități publice Director executiv 2017 2018 2019 2020 2017 2018 2019/2020
Szép Ágnes Biroul juridic Consilier juridic 2013 /2014 2015 2016 2016* - 2013 /2014 2015 2016 2016* -
Szép Miklós Comp. financiar operativ Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Szilágyi Attila Comp. de evidență și evaluare a patrimoniului Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 -
Barta Mónika Biroul Imagine, Organizare Evenimente Culturale, Tourinfo Șef-birou 2010 -2015/ 2016/2017 2018 2019 2020 2010 -2016/2017 2018 2019/2020
Tamás Tünde Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Șef birou 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Tatár Aladár Comp. Registrul Agricol Consilier 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019/2020
Tentes Erika Comp. de relații cu publicul,informații, registratură Referent 2017 2018 2019 2020 2017 2018 2019/2020
Terza Katica Comp. de urmărire, încasare, evidență Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -
Téglás Emilia Comp. de urmărire, încasare, evidență Consilier 2018 2019 2020 2018/2019/2020
Timár Klaudia Margit Comp. de Stare Civilă Referent 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019/2020
Trinfa Noémi Tünde Biroul locativ, relații, contracte și administrare cimitir comun Referent de specialitate 2011 2012 2013 - 2011 2012 2013 -
Torjai István Kornel Comp. de Control și Inspecție Fiscală Consilier 2017 2018 2019 2020 2017 2018 2019/2020
Tóth Ella Zsuzsanna Biroul de constatare, impunere, control - pers. juridice Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 -
Váta Tünde Comp.de urmărire, încasare, evidență Referent 2016/2017 2018 2019 2020 2016/2017 2018 2019/2020
Veres A. István Árpád Comp. de dezvoltare, investiții Consilier 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Veress Ildikó Direcția economică Director executiv 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Veress Károly Béla Biroul de Evidență și Evaluare a Patrimoniului Consilier juridic 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Veres-Vitályos László Comp. Avizări şi Emitere a Certificatelor de Urbanism Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -2019/2020
Vida Eleonóra Klaudia Comp.de urmărire, încasare, evidență Consilier 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Vitályos Júlia Comp. de audit intern Auditor intern 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019 2020 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 2018 2019/2020
Zátyi Iuliana-Ildikó Comp. financiar operativ Consilier 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 - 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016/2017 -
Zsigmond Zsuzsa Comp.de urmărire, încasare, evidență Consilier 2017 2018 2019 2020 2017 2018 2019/2020